رویاهایت را به واقعیت برسان

طراحی تیشرت

0 119

 

از پوشیدن تیشرت هایی که طرحشون رو دوست نداری خسته شدی؟

صاحب کسب و کار و یا شرکتی هستی که دوست داری تیشرت هایی با لوگو یا پیام تبلیغاتی مدنظرت رو برای مشتریان و کارمندات داشته باشی ؟

دوست داری طرح چاپ شده روی تیشرتت رو خودت انتخاب کنی؟

برای بازاریابی و تبلیغ کسب و کار و تبلیغ شرکتت به دنبال تیشرت خاصی هست ؟

تیشرت های قاصدک

شایدم دنبال این باشی که که یادبود یک مراسم خاص مثل جشن تولد یا سالگرد ازدواج یا مناسبت های دیگه رو، روی یک تیشرت ثبت کنی اما ندونی چجوری یا اینکه برای اینکار واقعا باید چیکار باید کنی ؟ خیلی سادست … 🙂

ما واستون ی مژده داریم که ازاین به بعد دیگه میتونید تیشرت هاتون رو با هر طرح دلخواهی که دوست دارید داشته باشین ، ما اینجاییم تا رویاهای شما رو به واقعیت تبدیل کنیم . گروه قاصدک این کار روی برای شما در کمترین زمان ، با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن انجام میده !

مخاطبان بخش طراحی تیشرت ما افراد خاصی نیستن بلکه حیطه کاری طراحی تیشرت ما تمامی افراد ، ارگان ها و کسب و کارها رو شامل میشه ، شما فقط کافیه به ما بگید چی میخواید و بقیه ش رو به ما بسپرید.

ما یک سری تیشرت داریم که از قبل طراحی شده و شما میتونید به سادگی با ثبت سفارش یکی از اون تیشرت ها رو داشته باشید، اما ممکنه شما تیشرت با طرح دلخواهتون رو بین تیشرت های از قبل طراحی شده قاصدک پیدا نکنید ، اصلا تو ذوقتون نخوره و صبر کنید چون شما میتونید طرحی که دوست دارید رو به ما اعلام کنید تا ما واستون طراحی کنیم و روی تیشرتتون چاپ کنیم ، یعنی شما این امکان رو دارید که هر طرحی که دوست دارید رو روی تیشرتتون داشته باشید .

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی تیشرتمون میتونید به بخش نمونه کارهای سایت یا پیج اینستاگراممون سر بزنید .باعث افتخار ماست که رویای های طراحی شما رو به واقعیت تبدیل کنیم پس میتونیم قول بدیم که از انتخاب ما پشیمون نخواهید شد .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.