رویاهایت را به واقعیت برسان

مدت زمان چاپ و تحویل سفارش

0 83

گروه قاصدک امکان ثبت سفارش  را به دو صورت چاپ عادی و فوری فراهم آورده است که در چاپ عادی بعد از ثبت سفارش توسط شما، فرآیند چاپ حداکثر سه روز کاری به طول خواهد انجامید و نهایتا روز چهارم سفارش شما آماده تحویل می باشد.

 در صورتی که ساکن تهران باشید، حداکثر تا روز چهارم بعد از ثبت سفارش محصول شما به دستتان خواهد رسید.

 در صورتی که ساکن تهران نباشید، بسته به نوع پست انتخابی توسط شما مدت زمانی که طول می کشد تا محصول به دستتان برسد متفاوت خواهد بود، سفارش شما روز سوم یا نهایتا چهارم کاری از زمان ثبت سفارش تحویل پست می گردد و شما می توانید از آن جا به بعد وضعیت سفارش خود را از طریق پست پیگیری نمایید .

در صورتی که برای چاپ سفارش خود عجله داشته باشید می توانید از روش چاپ فوری استفاده کنید که قیمت این نوع چاپ به نسبت چاپ عادی که بالاتر ذکر شد بیشتر است . در چاپ فوری ، سفارشات نهایتا تا یک روز کاری بعد از ثبت سفارش توسط شما آماده تحویل می شوند. شایان ذکر است که کیفیت چاپ در چاپ عادی و فوری هیچ تفاوتی ندارد و داشتن تفاوت قیمت در دو سرعت چاپ و به دلیل اولویت بخشیدن سفارش فوری بر سفارشات عادی میباشد.

لازم به ذکر است که قیمت های ذکر شده در سایت مربوط به سفارش های به صورت چاپ عادی هستند و در صورتی که شما تمایل به چاپ فوری داشته باشید نیاز است که هزینه بیشتری پرداخت نمایید. بنابراین برای چاپ فوری باید قبل از ثبت سفارش خود با پشتیبانی گروه قاصدک تماس گرفته ، هزینه چاپ به صورت فوری را استعلام نموده و سپس سفارش خود را ثبت نمایید. در غیر اینصورت سفارش شما به صورت عادی ثبت خواهد شد و مدت زمان چاپ آن سه روز کاری خواهد بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.