رویاهایت را به واقعیت برسان

انواع مدل چاپ روی تیشرت

0 40

چاپ روی تیشرت اسپان

کیفیت چاپ روی تیشرت اسپان بسیار بالاست و رنگ های چاپ شده روی این تیشرت ها بسیار پررنگ و دارای تفکیک رنگ بالا می باشند . طرح چاپ شده بر روی این تیشرت ها به دلیل تراکم بالا و نوع جنس تیشرت کاملا به خورد تیشرت می رود و کاملا قابل شستشو می باشد.

چاپ روی تیشرت پنبه

  1. چاپ لیبلی (دارای بکگراند | تمام رنگی | سایز چاپ A4 )
  2. چاپ کاتری ( بدون بکگراند | تک رنگ | سایز چاپ A3 )
  3. چاپ مدیا ( بدون بکگراند | تمام رنگی | سایز چاپ A3 )

در روش چاپ لیبلی مشابه نمونه عکس زیر ، عکس دارای بکگراند گوشه دار می باشد ولی محدودیت رنگی در چاپ ندارد. چاپ لیبلی کمترین مقاومت در برابر شستشو را نسبت به دو روش چاپ دیگر دارد.

روش دوم چاپ کاتری است ، در چاپ کاتری فقط یک نکته ضعیف وجود دارد و آن هم این است که میبایست طرح داری یک رنگ باشد و یا از رنگ های تفکیک شده تشکیل شده باشد ولی چاپ بکگراند ندارد و محدودیت سایز چاپی هم وجود ندارد و این روش بسیار برای امور شرکتی و تبلیغاتی مناسب می باشد و این روش بهترین و بالاترین ماندگاری چاپ و رنگ را دارد ( نوع چاپ مشابه لباس های ورزشی است) .

روش سوم چاپ مدیا است. در چاپ مدیا نوع چاپ تمام رنگی است و کار دارای بکگراند نیز نمی باشد و محدودیت سایز چاپ هم ندارد فقط در چاپ مدیا توجه به چند نکته حائز اهمیت است اول اینکه قیمت چاپ این روش به مراتب نسبت به دو روش دیگر بالاتر است و دوم اینکه حداقل تیراژ ثبت سفارش چاپ مدیا ، ۶ تیشرت یا چاپ می باشد. برای استعلام قیمت چاپ مدیا در صورتی که سفارش شما بیشتر از ۶ عدد است با شرکت تماس حاصل نمایید.

چاپ روی تیشرت های پنبه ای به هر سه روش قابل انجام است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.